| AndreuCom a întrebat:

Ok, sa incep. Mie imi place un baiat, mai simplu : M.am indragostit complet de el. Mai inainte, el dadea impresia ca ma place, insa acuma nici nu ma baga in seama. Nu stiu ce sa vorbesc cu el. Ok. Vreau sa imi spuneti voi despre ce pot vorbi cu el in realitate : sa ma bag in seama cu el laughing)" Altceva decat :" ce filme iti plac, etc. Va rog foarte frumos. Dau fundita sad

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Daca o fata se baga-n seama cu un baiat, nu e atat de prost vazuta precum un baiat care se baga in seama cu o fata.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Intreaba-l despre el, pasiunile lui si vorbeste de ele, despre pasiunile tale etc.

| RaduManole a răspuns:

Felati.e

| AGreatMan a răspuns:

Discutati despre pasiuni, etc.Arata-i ca iti doresti sa vorbesti cu el. Daca el nu raspunde sau nu acorda interes, atunci nu te place.