| JUSTMEEE_9455 a întrebat:

Pai... Tipul cu care sunt s-a schimbat mult! Trebuia sa ne vedem undeva si la inceput a zis ca merge, dupa a zis ca s-ar putea sa mearga daca nu iese cu prietenii! Mi se pare foarte ciudat... Era mai atent, si mai romantic! Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| byabyaby a răspuns:

Of of of baieti astia, probabil vede ca ii acorzi multa atentie si zice ca ori ce ar face nu te pierde. Incearca sa fi un pic mai indiferenta sa vezi ca ar face orce pentru tine. Daca te invita in oras zici wavemm poate sa vedem daca am timp... dar sa nu exagerezi arata-i ca il iubesti dar nu peste masurawinking

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jeny1 a răspuns:

Schimbă-te și tu! Nu-l mai căuta, fă pe ocupata, dacă hotărâți ceva, spune-i și tu că a intervenit ceva și nu se mai poate... iar dacă vrei să vezi cu adevărat ce e în capul lui, întreabă-l direct ce se întâmplă! Dacă e să se termine mai bine afli și tu, nu? Succes!

| Lilia2621 a răspuns:

Poate are pe alta? Eu in asa situatie l-as trimite naibii si nu as mai avea treaba cu el...