| MrDrx a întrebat:

Pe 08 septembrie mi-a venit ciclul normal 5 zile.
Am asteptat sa vina lună asta iar pe 08 Octombrie mi-a venit dar nu ciclu, cateva picături roz si s-a oprit. Credeti ca sunt însărcinată sau o fi vreo infecție? Sunt disperată
Vi s-a intamplat vreodată asta si sa nu fie sarcină?
Dau funda si sanatate multa la cine raspunde.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

laughing)) păi și contact sexual cu risc a fost sau numa așa că ți-a venit în modu ăsta îți faci griji? Sau ești și tu de aia care rămâne însărcinată cu salivă și mâini prin haine

| relian a răspuns:

laughing daca ti-a venit pe 8 septembrie nu te astepta sa vina pe 8 octombrie sau 8 noiebrie,ca no sa vina asa laughing sa calculezi asa chestii simple stii? Sau macar sa numeri, cum stai cu numaratoarea?

Nu vad de ce ai fi insarcinata, iar de disperare, asta tine de prostie, cred ca citesti multe pe netu asta si intelegi altceva, de aici toata disperarea unora laughing