| anonim_4396 a întrebat:

prietena mea este foarte geloasa, si vrea sa vada daca si eu sunt gelos inventand lucruri cum ar fi:pe 27 ianuarie a spus ca a primit cadouri de ziua indragostitilor de la niste baieti ca baietii trebuieau sa plece undeva, si de acea au dat atunci! Faza e ca chiar sunt foarte gelos dar eu nu ii spun. Ea vede ca explodez cateodata, cand vad ca imbratiseaza baieti, dar tot o face! Si este un baiat foarte nesimtit si baiatului ii place de prietena mea si ii tot face cadouri.Intr-o zi am intrebat-o pe prietena mea daca ii place de el si a spus ca nuhappy! Ei nu este o intrebare dar este o poveste, si mai spun una! Intr-o zi o fata a spus prietenei mele(inca nu eraprietena mea)ca ma place! Si am aflatca au vorbit ceva dar nu stiu ce! Si a scris pe tabla ca ma place asa in spanzuratoare si am spus cateva litere bune apoi mi-am dat seama! Si si prietena mea a spus ca ii place de mine! Si fata asta tot scrie cu fetele biletele ca ma iubesc si vor sa ma sarute si sa danseze cu mine! Va place povestea? E putin cam ciudata nu?

Răspuns Câştigător
| AndraNicoleta a răspuns:

E o poveste interesanta. Insa nu e nici intrebare, nici dilema, nici o situatie ce ar avea nevoie de ajutor.

Va meritati unul pe altul!

1 răspuns:
| miolina a răspuns:

Fi un ''cocos'' care isi apara teritoriul. Pune-le la incercare pe fete sa-ti dai seama cu care te potrivesti pentru casatorie. Care ai vrea sa-ti fie sotia ideala pana la adanci batraneti in asa fel ca dupa casatorie sa nu te mai uiti la alte femei?