| anonim_4396 a întrebat:

prietena mea s-a mutat in Bucuresti sector 2... eu Stau in Braila... as vrea sa merg vreo 2-3 zile la ea si sa-ma cazez la un Hotel. big grin nu am fost niciodata (singur). e o limita de varsta pentru a inchiria o camera ( am 15 ani ), sau sa aduci pe cineva in camera? big grin si imi puteti da niste hotele din buc.sec 2? fara preturi prea marii?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Minorii nu pot inchiria camere de hotel daca nu sunt insotiti de un adult. daca inchiriezi o camera single, nu poti aduce pe altcineva in ea, va intalniti la receptie. Cel mult, cu voie de la receptie, persoana cealalta (majora si legitimata la receptie) poate urca in camera pentru cateva minute in caz de necesitate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La 15 ani nu iti inchiriaza nimeni camera la hotel. si in camera vor sta atatea persoane cate platesc. acum daca e un hotel mare nu isi da nimeni seama ca e careva in vizita sau exista holul si restaurantul hotelului pentru vizite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oai di mini si di miniii crying ia povesteste-ne ce-ai vrea sa faci tu cu ea in hotel, vrei sa te razbuni ca te-a lasat cu buza umflata?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti lua camera la hotel. restul nu mai conteaza.