| Lavinia1815lavinia a întrebat:

Buna prieteni de pe TPU, vreau si eu sa fac o alegere si nu stiu daca este o alegere foarte buna.Am o relatie de 1 an si 11 luni,pana acum scurt timp iubitul meu se comporta frumos cu mine, socializam foarte mult, ne vedeam foarte des, mergeam unu la altul acasa, nu ne certam.Dar acum de cand merge la serviciu vorbim in medie de 1 ora si 20 min pe zi si ne vedem 1 data pe saptamana.Este ceva normal?
În al 2 lea rand eu simt ca nu mai am o atractie speciala fata de el si chiar de scurt timp m-am hotarat sa nu vb cu el dar nu pot sa spun ca nu il iubesc, il iubesc foarte mult, dar ce este de facut? Ar fi bine sa ne despartim? Sau ce este de facut?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da, cel mai bine sa va vedeti de viata

| Lavinia1815lavinia explică (pentru mgtow):

Adică sa ne despartim nu?

| mgtow a răspuns (pentru Lavinia1815lavinia):

Da

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adică îl iubești? După ce îți dai seama?
Dacă îl iubeai, mai aveai nevoie de sfatul lui TPU?