| Mia1110 a întrebat:

Prietenul meu e plecat din tara si se apropie ziua lui, din pacate nu o sa fie acasa atunci si vreau sa-i fac un cadou special, dar nu am nici o idee sad ma puteti ajuta va rog? big grin

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Stai calma fa-i orice iti doresti, nu cadoul material conteaza si cel spiritual lui oricum o sa ii placa ca este de la tine succes

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca este prietenul tau si nu sti ce cadou sa-i faci, noi cu ce te-am putea ajuta? No ofense! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Daca e plecat de mult timp cel ai tare si-ar dori sa fie cu tine. Ofera-i o cina romantica la lumina lumanarilor, sampanie etc.

| EvaDuarte a răspuns:

Daca ti se pare prea costisitor sa îi trimiti ceva prin curierat sau sa ii faci o vizita surpriza, poti sa-i scrii. Desi pare de moda veche o scrisoare in care sa-ti exprimi dorul si sentimentele, si ma refer la hartie, nu e-mail, poate fi neasteptat si emotionant