| Crisstttina a întrebat:

problema mea este ca iubitul meu si-a gasit o profesoara de 24 de ani (el are 18) vi se pare normal sa-i spuna profesoara sa se intalneasca la o cafea ca fac acolo meditatiile?

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Hm... e complicat sa zici ceva dar e posibil sa te insele. Spune-i ca vrei sa te duci cu el la meditatii de cateva ori si apoi vezi reactia. Daca face scheme inseamna ca te insala.

| Crisstttina explică (pentru cuvant):

Dimineata asta iar are meditatii. as vrea sa merg la el dar din pacate am scoala,, si s-a mutat de curand si nu ma descurc sa ajung la el rolling eyes

| cuvant a răspuns (pentru Crisstttina):

Suna-l si daca nu raspune ii poti spune s-a terminat totul

34 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Ce preda acea profesoara? Nu crezi ca tipul este neserios, se complace in exagerari pentru a te face geloasa?

| mgtow a răspuns:

Nimeni nu face meditatii la aer liber, doar daca e meditatie la un casting pentru adulti sau orice film, in fine.

| Rockart a răspuns:

Preferi să meargă la el acasă?

| Crisstttina explică (pentru Rockart):

Prefer sa-si caute alta profesoara in loc la cretina aia. L-am sunat acum 10 min, era muzica tare, poti face in conditiile astea meditatii? + ca el de fiecare data cand inchidea imi zicea ca ma iubeste acum mi-a inchis sec.

| Rockart a răspuns (pentru Crisstttina):

Hmm. Da, clar ceva nu e în regulă. Cred că ar trebui să discuţi cu el şi eventual să-i propui să-şi găsească un profesor.

| Crisstttina explică (pentru Rockart):

Nu stiu unde naiba a hasito si pe asta straight face chiar asta o sa-i propun. gata cu profesoarele

| Crisstttina explică (pentru Rockart):

Imi vine sa ma apuc de plans, nu mai pot straight face

| Rockart a răspuns (pentru Crisstttina):

Îmi pare rău. sad Poate ar trebui totuşi să plâgi puţin să te mai descarci.

| Laura46 a răspuns (pentru Crisstttina):

Tu plangi pentru un baiat caruia nu ii pasa de ceea ce simti tu? ti-a inchis tel in nas..nici respect nu mai are pentru tine, si tot tu esti cea care se simte prost, te consideri tu vinovata. ajungi sa te simti ff prost, uite ce e:nici profa nu e de vina pentru hormonii lui care explodeaza la varsta asta, putea sa fie oricare alta fata/femeie."Fiecare primeste ceea ce merita" iar tu daca o sa stai sa te umilesti pentru atentia lui o sa primesti fix pe dos fata de ceea ce cauti.nu poti tu sa ii impui"gata cu profesoarele" pentru ca pana la urma face ce vrea.Maturizeaza-te si intelege odata ca atunci cand cauta in alta parte e clar ca relatia actuala nu il multumeste.

| Crisstttina explică (pentru Laura46):

Pana la urma aia poate fi curva oh go on

| Rukhsandra a răspuns (pentru Crisstttina):

Imi pare rau pentru tine....chiar nu stiu ce as face in locul tau sad dar cred ca nu ar trebui sa faci o scena de aia urata. Inceraca asa nu-l indepartezi si sa-l "manipulezi" si sa renute la profa aia.

| cosmin333 a răspuns:

Iti dai seama ca orice viitor barbat la varsta de 18 ani prefera o femeie cu experienta de viata pe care sa o traga. Sincer iti spun ca cel putin deocamdata daca ar fi obligat sa aleaga intre tine si ea nu te-ar alege pe tine.Cu timpul o sa isi revina o sa vezi...winking

| Crisstttina explică (pentru cosmin333):

De ce nu mar alege pe mine? happy

| cosmin333 a răspuns (pentru Crisstttina):

Pentru ca ea are 24 de ani si o posibila experienta sexuala care sa il faca sa uite pe moment ca te iubeste.

| Crisstttina explică (pentru cosmin333):

Voi baietii oh go on sa mor de va mai inteleg.
Daca aveti o prietena de ce dracu va trebuie si o a2a?

| esco a răspuns (pentru Crisstttina):

Tu cati ani ai?

| Crisstttina explică (pentru esco):

16 happy

| esco a răspuns (pentru Crisstttina):

Si inca nu s-a rezolvat problema?

| Crisstttina explică (pentru esco):

Nu pot vedea ce ai comentat acum 5 minute happy poti repeta te rog comentariul?

| esco a răspuns (pentru Crisstttina):

Ai sa vezi tu happy

| Crisstttina explică (pentru esco):

Ba da s-a rezolvat problema.happy

| cosmin333 a răspuns:

O a doua prietena de 24 de ani (cum are profesoara respectiva)o sa imi treuiasca si acum cand am 20 si cand o sa am 80.

| Crisstttina explică (pentru cosmin333):

Sunteti varza oh go on fara suparare

| cosmin333 a răspuns (pentru Crisstttina):

Daca gandesti asa o sa lucrezi toata viata cu degetul...

| Crisstttina explică (pentru cosmin333):

Stai linistit ca nu o sa fie asa happy

| RxTx a răspuns:

Lasa ma oamenii sa se ****
ce te bagi tu intre ei?

| Crisstttina explică (pentru RxTx):

Te-ai trezit si tu?happy

| RxTx a răspuns:

Si daca are ea priete
ce?
tu crezi ca eu nu m-as culca cu mai multe

| Crisstttina explică (pentru RxTx):

Doar fraierii ca tine fac asta happy

| greenmoon a răspuns:

Dar ce fel de meditaţii? Are caiet pentru aşa ceva? Sau nu? happy

| Crisstttina explică (pentru greenmoon):

Eii da. l-am verificatbatting eyelashes si am aflat. de fapt nu e nimic intre ei doar gelozia mea din cap laughing de fapt ea are prieten happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a acceptat, il mai consideri iubit?