| ByaDeea a întrebat:

RASPUNS URGENT PLS! Maine e ziua mamei mele si nu stiu cum sa fac sa ma trezesc la ora 6:00 dimineata si pe ea sa nu o deranjez fiindca ziua mamei incepe mereu dis de dimineata iar daca pun alarma DINGGGGG. ziua mamei a inceputstraight faceof. Vreau cateva sugestii sa ma trezesc inaintea ei sa merg sa i cumpar cadoul! si ceva sugestii si pentru un alt cadou va rooog.:*funda!

Răspuns Câştigător
| AddaSunnii a răspuns:

Pune-ți alarma sub perină (dacă ai telefon cu alarmă), poate functionează: tu-l auzi, dar de la depărtare nu se aude că e sub perină. Ai putea să te gândeși la ce a zis că i-ar trebui: mai bine îi cumperi ceva folositor decât ceva ce va pune în vitrină și va uita de el acolo. Poate o haină. eșarfă. Multă baftăhappy

5 răspunsuri:
| olivikkka a răspuns:

Daca ai probleme cu trezitul, mai bine nu te culca deloc

| ByaDeea explică:

Mersi:*astept si alte sugestii

| ByaDeea explică:

Multumesc

| lovedeny14 a răspuns:

Dormi cu usa inchisa si ceasul pune-l cat mai departe de usa sa nu auda mama ta... cumpara-i de exemplu un bibelou frumos o inma care scrie i love you, fa-i chiar si o felicitare big grin :X succes fundita:*?

| elenytta a răspuns:

Ii poti cumpara cadoul cu o seara inainte