| Gaviota a întrebat:

Recent m-am certat cu prietenul meu, pentru ca am aflat ca nu s-a despartit de fosta prietena, mi-a cerut iertare, dar nu stiu ce sa fac. Intre timp am iesit cu alt baiat. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Păi cred că mai bine îţi vezi de viaţa în continuare. Dacă cât timp aţi stat împreună el nu s-a despărţit de ea... înseamnă că încă mai ţine la ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-l uiti. Va fi greu dar vei reusi. Fii putin egoista gandeste-te doar la tine in momentul asta, pentru ca daca stai bine sa te gandesti el are doua prietene, isi traieste viata din plin si tu...traiesti cu un om care nu te merita in minciuna. Sper ca te-am ajutat.