| anonim_4396 a întrebat:

Restul vacantei o petrec cu mama in Belgia dar problema e ca 6 august e data plecarii si ziua ei de nastere si nu stiu ce cadou sa-i iau happy.Imi dati va rog niste idei pentru cadou?
Dau fundita.happy

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca e mama ta si nu stii ca cadou i-ai putea cumpara..noi cu ce te-am putea ajuta happy

| Vuitton3 a răspuns:

Cumpara-i niste flori, un buchet de flori. Sau ii scrii o felicitare de mana, cumparata de la magazin si o pui intr-un plic si i-o pui in buzunar sau in geanta si o sa se bucure.

| Cristina_Silvia_Cristina_Silvia_1990 a răspuns:

Cel mai special ar fi o floare

| Gabriel_Adrian_Chirosca_1993 a răspuns:

Te sfatuiesc sa ii cumperi ceva simbolic cum ar fi un lantisor cu numele ei sau o bratara sau daca nu poti sa ii cumperi un bibelou cu Fecioara Maria tinandu-l pe pruncul ISUS in brate. sper ca ti-am fost de ajutor dar nu stiu ce gusturi are mama ta

| RebekahHayley a răspuns:

Cine te crezi tu ma rog de ma jignesti si pe mine dar si pe mama mea?
Binenteles ca daca tu raspunzi ca un handicapat la ce ar trebui sa ma astept de la tine? Cel putin mie imi pasa de mama mea. Ce esti nebun?! Nu cred ca intrebarea care am postat-o continea ceva ce te-a jignit.
Dude you are crazy!