| Roxana6190 a întrebat:

Revin cu o altă întrebare. Prietenul meu mi-a zis ieri că se simte rău și a stat toată ziua în pat. Astăzi mama lui mi-a spus că a ieșit afară. El neagă chestia asta și spune că nu a fost nicăieri. Ce motiv are ca să mă mintă? Voi ce credeți? De ce nu recunoaște, știu sigur că mama lui nu minte

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Te minte fiindcă considera ca asa evita eventuale certuri cu tine sau reproșuri. Asta înseamnă că are nevoie de mai multa libertate și probabil înțelegere din partea ta când iese fără tine.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asculta melodia asta si vei intelege ce se intampla cu el https://youtu.be/5AJUujLzaT4

| darrio2007 a răspuns:

E clar ca il cam sufoci, citind si cealalta intrebare. Cred ca vrea sa o termine cu tine dar nu are curaj sa-ti spuna in față.

| GdX a răspuns:

S-o fi saturat de tine si vrea si el libertate. Poate simte ca il sufoci.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ii stim motivul. Intreaba-l. Poate nu vrea sa iasa afara cu tine.

| Roxana6190 explică (pentru DoarBogdan):

A zis că voia să stea singur.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Roxana6190):

Sau poate nu voia sa stii tu unde merge el. Nu conteaza motivul aici, doar el poate sa iti spuna de ce si cum. Vorbeste cu el, pana la urma este asa zisul tau prieten. Ai dreptul la explicatii. Asa este normal.

| Roxana6190 explică (pentru DoarBogdan):

Posibil și asta. A zis că vrea să stea singur și de aceea nu mi-a spus. Dar eu cred că a ieșit cu băieții. Nu înțeleg de ce ascunde. Oricum a spus că are nevoie de o pauză. Eu nu cred în așa zisa "pauză". Doar despărțire eventual.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Roxana6190):

Pai da. O "pauza" nu exista intr-o relatie adevarata. Asta este mai mult asa... o abureala.
Nu trebuie sa stai intr-o relatie unde nu te simti bine. Cum ai dat de el, o sa dai de persoane si mai bune care o sa te faca sa te simti mai bine.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil că a vrut să aibă ziua de ieri liberă doar pentru el, să facă ceva de unul singur sau cu prietenii lui și nu a vrut să te implice și pe tine în activitățile lui.