| CORONAVIRUS a întrebat:

Buna, sa-mi spuna si mie cineva daca gresesc. Iubitul meu se trezeste mai greu dimineata, iar mie nu-mi convine sa-l trezesc mereu, gandesc ca noi cand o sa avem copii ce o sa fac, o sa trezesc si copii dar si pe el in fiecare zi. Dimineata i-am tinut morala. Multumesc

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O sa va trezeasca copilul pe amandoi. Daca apucati sa dormiti.

| ania a răspuns:

E o mare greseala ca locuiti impreuna fara casatorie.

| suntserios a răspuns (pentru ania):

Cea mai mare greseala e sa nu cunosti pe cineva pe deplin inainte de casatorie. Si asa ceva fara locuit impreuna inainte de casatorie nu exista nu prea se poate.

| CORONAVIRUS explică (pentru ania):

Si eu gandeam asa, dar trezeste-te un pic la realitate.

| suntserios a răspuns (pentru CORONAVIRUS):

Pentru habotnicii religioși nu exista realitate. Exista doar frica și supunere oarbă

| anonim_4396 a răspuns (pentru CORONAVIRUS):

Mai bine caută altul.

| Violleta2022 a răspuns:

De unde stii ca vrea sa te ia de nevasta?
De unde stii ca vrae copii cu tine?

Pana acum nu a dovedit nici ca vrea sa te ia de nevasta, nici ca ar vrea sa aiba responsabilitati in relatia cu tine, ceea ce ma duce cu gandul ca nu ia relatia voastra in serios si nici nu crede ca aveti viitor serios impreuna.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii sa isi caute de munca.

| sierra1 a răspuns:

Intrebare ajutătoare: plecațil la lucru deodată?

| CORONAVIRUS explică (pentru sierra1):

Da

| sierra1 a răspuns (pentru CORONAVIRUS):

Ce-ar fi să-l lași odată să intârzie la lucru. Poate pricepe care e problema...

| CORONAVIRUS explică (pentru sierra1):

I-am spus, multumesc

| mihai69 a răspuns:

Las' că vă scoală copiii pe-amândoi de nu vă vedeți!

| relian a răspuns:

Dar la munca nu merge? Deci daca are job,se trezeste el,pune ceasul sa sune, asa ca nu vad asta sa fei problema.
Eu daca nu pun ceasul sa sune, nu ma trezesc, mai ales dimineata, cand dorm mai bine laughing
Daca pentru tine asta e o problema, atunci ai tu ceva problema altundeva laughing

Răspuns utilizator avertizat
| haileewatson a răspuns:

Serios? Astea-s probleme? Ca se trezeste mai greu dimineata acum cand e tanar? Logic ca daca o sa aveti copii o sa fiti amandoi implicati. Nu prea ai cum sa dormi cand te trezeste copilul.

E acelasi iubit care spuneai ca te obliga sa faci sex? Eu cred ca ai probleme mai mari decat faptul ca el doarme dimineata laughing

| CORONAVIRUS explică (pentru haileewatson):

Esti prea mica pentru mine pentru a ma sfatui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ăsta nu o să faci treabă când veți da de greu.