| ChoeAllina a întrebat:

Saptamana viitoare voi trimite un colet unui foarte bun prieten din Coreea de S., pentru ziua de Carciun.
.Dar nu stiu ce as putea sa ii cumpar...Eu am idei dar...va rog mai dati-mi si voi cateva idei de cadou. Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ce i-ar placea, daca ii plac jocuri, cumpara-i un joc, daca ii plac desenele, roaga pe cineva sa-i faca un desen in care el e personajul principal, ceva dragut care sa-l impresioneze.

Afla ce-l pasioneaza si fa-i cadou ceva ce sa pastreze si mereu cand se va uita la ce i-ai trimis sa-si aminteasca de tine.

Mult noroc!

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Un telefon cu ecranul spart si dai vina pe curierwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu e roman trimite chestii romanesti. o ie, un clop din maramures

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orez?

| Cipri99 a răspuns:

Pai poze cu tine si cu bradu de Craciun cu chestii care ei nu le au acolo cum ar fi brazii plini de zapada impodobiti si chestii de prin casa ce faceti de Craciun cum va imbracati si poate niste crengi de brad nu stiu prea multe ceva ce ei nu au.