| Ioana47471 a întrebat:

Am o nelamurire.
Am o relatie de aproximativ 5 luni, totul o fost ok timp de 5 luni iar in ultimele 3 zile parca pare totul de nerecunoscut.
Tipul respectiv trebuia sa plece pentru o zi, nu mi-a spus nimic concret iar in ziua in care o plecat, m-a trezit si mi-a spus ca trebuie sa plec (eu locuind cu el) nu am putut ramane la el din anumite motive.
M-am trezit si am plecat, o venit dupa mine si mi-a spus ca trebuie sa plece neaparat, mi-a lasat 100 de lei sa merg la un hotel si m-a abandonat acolo. După asta s-a intors, iar m-am intors să-mi iau hainelele, el s-a comportat aproape normal. Dupa asta i-am spus că-mi caut o locuinta unde sa stau, persoana la care trebuia sa merg nu era o persoana tocmai ok iar el m-a lasat sa plec, o insistat de cateva ori iar eu nu am vrut sa raman.
Am amânat si persoana respectiva si am ramas pe afara, cand am dat sa plec l-am vazut pe el. Am ramas si in seara aia la el, o fost o interacțiune străină intre noi. Iar astazi imi cautam altceva si era total o reactie straina, parca nici nu am avut ceva aman2.
Eu am spus acum ceva timp ca trebuie sa plec in Anglia, ca vreau sa plec in Anglia, am amanat, el o fost normal si cu asta, se interesa pentru mine si parca nici nu a simtit ceva pentru mine, parca totul o fost nimic și am intrat in viata lui si am iesit pur si simplu.
Ma face sa ma simt singura, parca nu exista cu mine.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi departe-te de el oricum pare dubios rău omu

| JicaContra a răspuns:

Nu ii pasa de tine nici cat negru sub unghie, doar te incurca si trage in jos, ce ar fi sa il lasi, are balta peste, gasesti barbati pe toate drumurile

| lorix a răspuns:

Nu isi bate capul cu tine. Nici tu cu el nu ar trebui.
Asta e, gaseste-ti in alta parte o locuinta si incearca sa te pui singura pe picioare.

| Ioana47471 explică (pentru lorix):

Multumeac frumos de răspuns.