| Username272 a întrebat:

Buna seara, am o prietena de 6 luni și as vrea sa ii fac cadou ceva simplu și foarte semnificativ, sa ii ajungă la suflet, ceva mai unic, nu foarte costisitor, as vrea ideile voastre, va mulțumesc mult și o seara buna sa aveți dacă ați citit acest mesaj.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O inimioara sau un inelus de argint.

| Andreeush a răspuns:

Ai putea să îi iei un buchet de flori și să îi scrii o scrisoare în care să îi spui tot ce simți pentru ea.

Răspuns utilizator avertizat
| devilshelp a răspuns:

Poti sa faci un album cu poze in care sa si scrii. Eu asta i-am dat prietenei mele si s-a bucurat enorm. Cauta pe Amazon "Our Adventure Book" si o sa gasesti exemple

| Syrten a răspuns:

Poti decupa hartie colorata in forma de inima si sa le pui intr-un borcan, pe capacul borcanului sa scrii,, Te iubesc pentru că. " iar pe acele hartii in forma de inima sa scrii motivele. Poti pune ceva la fundul borcanului gen o bratara. colier. inel.