| ancutzaancutza a întrebat:

Buna seara
As vrea sa-mi ziceti, e posibil sa ramaii insarcinata, daca ai vomitat o singura data inainte de menstruatie.Mai exact, de cateva zile, m-am despartit de prietenul meu, si am suferit foarte mult. Inainte de despartire am avut relatii sexuale. Dupa despartire, mi s-a inceput menstruatia, si in aceeasi zi am si vomitat.Intrebarea mea este: e posibil, daca am vomitat,
sa fiu insarcinata sau nu?
Va multumesc

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu cred daca ti-a venit menstuatia dar cel mai sigur fa-ti un test de sarcina!

| EUSIATIT a răspuns:

Testu si gata ce putem sa ti spunem... nu intirzia si rez pb

soothe
| soothe a răspuns:

E mai posibil sa nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina peste 2 saptamani.