| Mrwazz a întrebat:

Buna Seara.
Ce cadou i-as putea oferi iubitei mele de ziua ei de nastere?

O scurta caracterizare: Nu este o persoana materialista, foarte sufletista, copilaroasa(in sensul bun al cuvantului), amuzanta, alintata si stie sa aprecieze un lucru.Implineste varsta de 17 ani.

As vrea sa ii iau ceva care sa ramana, nu stiu, sa fie o amintire, ceva care sa ii intre in suflet. Am nevoie de cateva sfaturi.
Funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| nicusor95 a răspuns:

O perna cu imprimeu.cu o poza cu voi doi

5 răspunsuri:
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Cumpara-i ceva ce-i va fi folositor sau ceva simbolic, adica ceva reprezentativ. Ca sa iti dau un exemplu, prietenul meu mi-a daruit intr-o zi, o mica figurina: o lady dintr-o alta epoca, langa al ei catelus, pentru ca stia ca sunt o iubitoare de animale ce e atrasa de tot ce inseamna trecut. La fel ai putea sa-i duci ceva simbolic si sa-i explici insemnatatea acelui dar.
Poate un maimutoi ce poarta un tricou personalizat (versuri sau o imagine), ca tot zici ca-i copilaroasa. Sau poate o bratarica cu mici simboluri agatate, ori o carte (daca ii place sa citeasca)

| AndreeaCoco a răspuns:

Chiar daca zici ca nu-i materialista...i-ai o bratara, sau un colier, mai ieftin totusi sa fie din aur sau argint, care sa aiba alaturi initialele voastre, sau un TE IUBESC. Sau ai putea sa-i dai un buchet de trandafiri, apoi s-o duci undeva, unde stii ca-i place.

| Mrwazz explică (pentru AndreeaCoco):

Nu stiu, as vrea ceva special...i-am luat si bratara si colier si cercei de argint si ursuleti si flori. vreau ceva mai special.

| AndreeaCoco a răspuns (pentru Mrwazz):

O cina surpriza, ceva romantic, cu lumanari, trandafiri, etc. Ce zici?

| Lidiasm a răspuns:

Un ursuleț sau o rochita.