| Bogdan8102 a întrebat:

Daca motanul meu a dispărut acum 3 zile, mai sunt șanse să se întoarcă? Are 8 ani si nu e castrat. Anul trecut in Iulie a fost plecat cam 10 zile după care s-a întors acasa și am aflat dupa că a fost călcat cu mașina inainte sa dispara. Intre timp s-a vindecat, doar coada nu o mai simțea de la jumate, in rest sănătos. Ultima dată când a fost acasă (acum 3 zile adica) nu avea poftă de mâncare și nici de apa, a muscat puțin dintr-un carnat și a plecat.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa aiba 6 vieti restante ca sa revina

| RAY a răspuns:

Normal ca da, acum e la agatat de pisici

| Simpatic a răspuns:

Faza cu ultima oara pe mine ma duce cu gandul la animalele care inainte sa moara pleaca in alta parte, ele simt cumva, si se leaga cu faptul ca nu a mai mancat de cateva zile.
Exista sanse sa se intoarca sau sau dus undeva unde sa se odihneasca linistit pe veci, chiar nu glumesc stiu caini care adopta aceasta chestie inainte sa moara, dar ma refer la cei care mor de batranete.

| Catrice a răspuns:

Lasă motanul să-și satisfacă poftele trupești. big grin
Nu vrei sa știi ce se întâmplă pe strada la mine intre motani în perioada asta laughing mai ales când sunt 5 masculi și o femela.

| Simpatic a răspuns (pentru Catrice):

Gang bang? laughing

| Catrice a răspuns (pentru Simpatic):

Gang kill mai mult rolling on the floor
Dacă are noroc de unul înțelegător, apare și un gang bang.

| Andreeush a răspuns:

E perioada de împerechere a pisicilor.
Dacă nu a avut vreun accident cu siguranță se va întoarce.

| Goete a răspuns:

Intrebi daca poate sa se intoarca dupa trei zile, apoi spui ca s-a intors dupa 10.
Scuza-mi sinceritatea, dar e o intrebare cretina la care chiar tu dai raspuns

| Bogdan8102 explică (pentru Goete):

Da boss, dar e a doua oară când se întâmplă și nu știu dacă e la fel.

| Goete a răspuns (pentru Bogdan8102):

La fel nu e. Dar probabilitatea e cam aceeasi

| IamJoKeR a răspuns:

Am prieteni cu motani in curte si isi faceau griji ca au disparut si ma tot intreba daca ii mai gaseste, si s-au intors singuri la un moment dat