| felinas a întrebat:

Buna seara, fac un apel disperat catre voi cei cu inima care vor sa imi ajute copilasul cu completarea formularului 230 de redirectionare a 2 % din impozitul pe venit pentru copilul meu care este diagnosticat cu autism. Pentru detalii imi puteti lasa Facebook dumneavoastra si va voi contacta.Va multumesc

3 răspunsuri:
| oFrunza a răspuns:

Din pacate am semnat deja o asemenea hartie pentru aceeasi chestie acum o luna si stiu ca merge doar una pe an altfel v-as fi ajutat cu drag.

| felinas explică (pentru oFrunza):

Mai poti da la inca o persoana prin completarea formularului 230 cu anexa

| felinas explică:

Cei care au dat cei 2% pot sa mai de-a si la altcuiva prin completarea formularului 230 cu anexa.