| Ralucaralucasonia a întrebat:

Bună seara grup, o întrebare dacă ma puteți ajuta.Este normal ca o fata căsătorită sa se vadă în continuare cu prietenii ei baieti? Gen la un suc o tigara?

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

E perfect normal! Sau ce ai vrea sa se închidă în casă dacă sa măritat? Și bărbați ies la bere cu prietenii după căsătorie la fel și fetele ies la cafea, suc merg la club și asa mai departe, dacă te căsătorești nu înseamnă că gata nu mai faci nimic în afară de treburi casnice mai trebuie sa și socializezi! Eu sunt căsătorită de 12 ani am un copil de 2 ani și ies în fiecare săptămână cu prietenii la cafea sau la suc!

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Dacă e și soțul de fata da, altfel nu.

| suntserios a răspuns (pentru ania):

Mai sunt si femei care nu sunt controlate de barbati si care nu respecta mizeria aia de "roaba barbatului"

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. fiindcă nu-i rupe vreun picior.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da da este perfect normal

| haileewatson a răspuns:

Da

| Daz01 a răspuns:

Da, este normal. Cum este normal și ca un bărbat căsătorit să se vadă în continuare cu prietenele lui. Acum depinde doar de cei doi soți dacă sunt afectați de asta sau nu, dacă au încredere unul în celălalt.