| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, puiutul meu de 6 lunite doarme cu mine si ziua si noaptea! Intrebarea mea este mai sunt parinti care isi pupa copilasii cand dorm pana ii ia somnul si pe ei?

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Puiuțul tau de 6 lunite ar trebui sa aibă macar un pătuț al lui, daca nu îți permiți chiar o cămăruță separata. Si da, mai sunt părinți care își pupa copilasii.

| anonim_4396 explică (pentru regis):

Am 2 camere separate de a mea.nu duc lipsa de spatiu doar ca nu vreau eu sa il pun in camera lui.o sa aiba destul timp sa doarma singur, acum cat e mic imi doresc sa doarma cu mine sa ma trezesc noaptea si sa il privesc cum doarme

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Dar treptat trebuie să îl pui să doarmă la el în pat, că dacă nu o va face la fel prea mulți anișori, și nu o să îți mai convină.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Sincer obiceiul cu pupaceala bebelusului in somn este a mea nu e obisnuinta lui! Pur si simplu mor de drag sa il privesc sa il pup pe mamute pe obrajori pe picioruse, si nu numai in somn chiar si atunci cand este treaz, il pup de sute de ori pe zi pur si simplu nu ma pot opri, simt o dragoste infinita pe care eu pot impartasi prin pupat prin tinut in brate prin joaca. toate lucrurile care il fac sa chicoteasca ❤ nu pot sa ma despart de el nici macar pentru 5 ore!