| Decster a întrebat:

Revin cu o problema cu familia. Am aflat ca sotia mea este insarcinata! Ea spune ca are copil cu mine, dar sigur e al lui Radu! In cazul acesta, procesul se amana 9 luni pana se naste plodul. Sper sa semene cu Radu, fiindca nu este al meu, avand in vedere ca n-am mai pus mana pe ea, de cand s-a aruncat pe capota masinii in piata, acum cateva saptamani (vedeti intrebarea). Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| AlbNegru09 a răspuns:

Al dracu e Radu, pai pune mana pe nevasta-sa

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Decster):

Du-te si pune mana pe ea, sa vedem daca se bucura

| AlbNegru09 a răspuns (pentru AlbNegru09):

Haha

16 răspunsuri:
| costis a răspuns:

O invatatura din batrani primita, cred, de Prigoana : "daca vitelul e in curtea ta, tu esti boul"... Din cate stiu eu acum sunt teste ADN, intereseaza-te pe google, si apoi la un laborator care ar putea face, care sa nu poate fi manipulat de un avocat smecher. Dar mai fa calculele o data, sa nu fie al tau.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Iar te-ai impedicat in propriile minciuni!
Nu spuneai tu ca s-a terminat divortul si i-ai luat tot?

Te plictisesti rau, asa-i?
Macar inventeaza si tu ceva credibil si logic, daca tot te chinui atat.

| cristi202 a răspuns (pentru Violleta2022):

L-am prins din nou, nu? happy
Unii din plictiseala, sau din cine stie ce alte motive, fac scenarii si le posteaza pe aici. De-ar fi macar buni scenaristi! happy

Răspuns utilizator avertizat
| cristi202 a răspuns (pentru Decster):

N-am cum sa te prind! Cu masina ce o ai (foto profil), o iei mult inaintea mea! happy

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Il vinzi, se fac ceva bani. Aranjezi cu klaus Werner.

| CuriousStuff a răspuns:

Exista test de paternitate, atat antenatal cat si postnatal.
Mai bine taci pana vezi rezultatul, sa nu te trezesti ca au facut gura degeaba.

Răspuns utilizator avertizat
| CuriousStuff a răspuns (pentru Decster):

Daca ai banuieli si ea refuza sa faca testul poti sa te adresezi instantei la divort si sa refuzi plata pensiei alimentare pana nu are rezultatele testului.

Răspuns utilizator avertizat
| CuriousStuff a răspuns (pentru Decster):

Si tu o sa ai avocat in instanta, si e o cerere perfect normala sa stii daca e copilul tau sau nu, nu are ce sa faca.

| untu a răspuns:

Sa faci un test ADN de paternitate de la tine si de la bebelusul dupa nastere (saliva sau par), daca nu vrea nevasta si il iei fara sa stie si dupa aceea ii arati rezultatele testului ADN daca nu este copilul tau!