| anonim_4396 a întrebat:

Buna Seara TPU!

As avea si eu nevoie de cateva sfaturi cine stie, daca am o fata in lista de prieteni pe Facebook din acelasi oras cu mine si avem aceeasi varsta cum as putea sa o abordez?

Fara misto-uri daca puteti sa ma informati.
Multumesc mult!

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

îi răspunzi la un story cu ceva relevant

| Yuoia a răspuns:

Pai daca deja e in lista ta, e simplu.
Scrie-i pe messenger si... succes!

| Raducons a răspuns:

Eu zic sa fii hotarat si vobeste cu ea
Spune-i ca o placi si daca te place la randul ei esti norocos
Nu deveni un obsedat, daca nu vorbeste las-o, e de ințeles
Trebuie sa fim hotarati, iti zic din experienta

| PsyhoChild a răspuns:

Scoate-o de la prieteni si dupa dai cerere iar. Daca ti-o accepta ii trimiti mesaj ca vrei sa faceti cunostiinta. Daca nu uito

| aurelgabriel a răspuns (pentru PsyhoChild):

Ideea e ca eu i-am trimis cerere si ea mi-a acceptat-o.

| Marian9978 a răspuns:

Da i mesaj, spune i ceva si stârnește i interesul

| Edyy5555 a răspuns:

Salut ai putea incerca gen: Salut am vazut ca suntem din acelasi oras si am vrut sa iti spun ca esti o tipa super si ar mega cool daca ai accepta sa iesim candva la Mall impreuna sa ne cunoastem....gen Movie sau socializare... bafta

| Peter920 a răspuns:

Salut, incearca sa-i faci o remarca ceva legat de profilul ei.