| anonim_4396 a întrebat:

Buna Seara TPU!
As avea si eu o mica intrebare.La noul meu job unde lucrez numai de dimineata cand cobor din tramvai o colega care urca la a doua statie tot spune cand ma dau jos din tramvai sa o astept sa vina cu mine cand intram in sectie. Face asta de 3-4 zile.
Ce parere aveti? Doreste ceva, e ceva semn? Va intreb pe voi si astept raspunsuri fara misto si serioase.
Va Multumesc.
DAU Funda!
Seara faina.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si de ce nu o intrebi pe ea? Noi nu o cunoaste m, vad ca nici tu nu i ti poti da seama asa din priviri ce vrea, intreaba o.

| aurelgabriel a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Se uita la mine, si intra in vorba cu mine pana ce intram in sectie si in timpul programului de lucru, cand trece pe langa mine imi zambeste si apoi isi schimba brusc privirea, nu ma poate privi mult in ochi.

| Sofer a răspuns:

Poate te place sau pur si simplu nu vrea sa mearga singura si vrea sa fie insotita.

| Andreimihaitaureete a răspuns:

Probabil ca este nebuna sunt foarte muti oameni de genu. ai grija fi mult mai atenta cand cobori cand urci sa nu sa tina dupa tine sa poate o fi frustrata.

| aurelgabriel a răspuns (pentru Andreimihaitaureete):

Sunt baiat nu fata.

| Andreimihaitaureete a răspuns (pentru aurelgabriel):

Aa ok pai cum ti-am zis poate vrea sa fi cu ea.