| Username272 a întrebat:

Buna seara TPU, as vrea sa imi surprind iubita cu cadouri unice si frumoase ( nu prea sofisticate, nu am un buget mare, am 17 ani ) ceva simplu si semnificativ, scrisoare, ceva facut de mine, poate chiar si cumpărat, astept idei, multumesc frumos, o seara buna!

Răspuns Apreciat de Editori
| adelina29 a răspuns:

Un album pe care să îl completați împreună de-a lungul timpului ar fi adorabil!
De asemenea, iubesc ideea de a lua un lampion și a-l înălța (într-un loc unde nu e periculos) de o ocazie specială. Ce-i drept e mai frumoasă când se încălzește puțin pentru a vă putea uita la stele după.
Oricum, doar fă-i ceva cu mâinile tale, sunt sigură că va fi mai mult decât surprinsă. Un exemplu ar fi un carnet cu povestea voastră, cu câteva screenshoturi ale primelor conversații, cu poze și având toate întâmplări narate de tine. Zi-i cum te-ai simțit în acele momente, deschide-te și invit-o în inima ta de atunci, când ea n-avea cum s-o citească cu toate trăirile ei.

| Username272 explică:

Multumesc mult, mult mult

6 răspunsuri:
| oany a răspuns:

Buna.Gesturi mici dar care conteaza mult.Biletele pe care sa le gaseasca atunci cand nu sunteti impreuna,o floare pe care sa i-o strecori in geanta,o cana cu poza voastra, un mesaj frumos, o cutie de bomboane cu un biletel, o plimbare pe care sa o faceti doar voi doi, o invitatie la film/teatru..Bafta! Esti un romantic..iti vor iesi bine gesturile, vor fi primite cu bucurie. happy

| Andreeush a răspuns:

Ai putea să îi dai o cană personalizată cu poza voastră și niște trandafiri.

| Bizon95 a răspuns:

Un chippendale sa... danseze din buric big grin
https://i.ticketweb.com/i/00/08/38/29/69_Original.jpg?v=21

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu mai merge să-i duci pur și simplu o floare?

Răspuns utilizator avertizat
| xeum a răspuns:

Trandafir criogenat, o poza cu voi, un lantisor cu poza voastra