| Xenoverse1 a întrebat:

Buna seara TPU. Vreau sa conving pe parintii mei sa imi cumpere un telefon nou de black friday.

https://www.emag.ro/......DVYVYWBBM/ acesta il vreau dar parintii mei nu vreau ca e scump si au zis ca poate la anul dar eu il vreau anul acesta dar am doar vreo 100 lei stransi la pusculita, acum detin un Samsung A5 2017 care deja mi se pare vechi.

Dati-mi idei cum sa imi conving parintii sa imi cumpere acest telefon.

1 răspuns:
| StefanChriss a răspuns:

Salut! Poti sa le propui sa il vinzi pe al tau, care e vreo 500 de lei, sa pui si banii tai si sa puna ei diferenta. Poate vor asa. In felul asta nu mai trebuie sa adauge asa mult.