| Anemona2020 a întrebat:

Buna searaa.
Este cineva care locuieste in Craiovita la acest bloc (Bl 145B - sc 1)?
Si daca locuieste in acel bloc imi puteti spune daca il cunoasteti pe Danut si Corina? Sunt frati.
As aprecia foarte mult. Ei sunt prietenii mei din copilarie. Dau fundita. Sper sa nu radeti ????????????

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu functioneaza nimic electronic, apeleaza la metoda clasica: scrie-le o scrisoare si comunica-le modalitatile cum te pot contacta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara,

Puțin probabil ca vei găsi pe cineva care sa-ți ofere astfel de informații personale. De ce nu ii contactezi telefonic sau pe o rețea de socializare?

Poți la fel de bine sa încerci sa suni la părinții lorwinking

O seara frumoasa!

| Anemona2020 explică (pentru anonim_4396):

Pai as face asta dar... nu am nici Facebook lor nici numarul lor de telefon si nu i-am mai vazut de 20 de ani. Eu numai sunt in tara si nu am pe nimeni acolo care ar putea sa ii caute. Si oricum sunt majori amandoi, adulti de fapt chiar. Eu imi doresc sa ii regasesc?