| Mario_CiupaNezu_1992 a întrebat:

Sora bunicului meu e matusa mamei prietenei mele Mama ei si tatal meu sunt verisori cu fata matusei Ea e verisoara de-al 2 lea cu fiica fetei matusii Si mie imi este verisoara...nu stiu daca suntem sau nu rudenii sad o iubesc enorm si tin la ea mai mult decat la orice pe lumea asta complicat poate acum nu ma exprim corect din cauza stresului si nervilor ca azi am aflat la aniversarea noastra

1 răspuns:
| afrodita3333 a răspuns:

Nu cred ca este vreo problema avand in vedere ca sunteti rude foarte indepartate. Puteti intreba un preot sa fiti siguri.