| Dorina_Iancu_1979 a întrebat:

Buna,sunt cu un băiat, care m-a luat la el acasă, dar faza e că el a plecat și de 2 zile sunt la mama. Inainte vorbeam mereu,doar că acum îmi spune că are treabă,îl înțeleg,dar nu știu ce să fac, îmi spune să îl aștept, i-am spus că îl aștept, mi-a spus că este suparat, dar nu vrea să îmi spună de ce...Ce ar trebui să fac?

11 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca te-ai nascut in 1979, imi pare sincer rau de tine.
Pe o parte imi pare bine pentru el, a facut o alegere ok.
Fi mai explicita daca viitoare daca vrei un raspuns ok.
Tu stii doar ca a plecat dar nu stii unde?
Interesanta comunicare intre voi...
Daca pana aici ti se pare ok si il intelegi, asteapta-l laughing

| Liviu a răspuns:

Hit and run, atat am de spus happy p.s nu vi si la mine acasa vreo 2 zile? hai ca iti explic eu, omu si-a facut treaba, te cheama iar cand ii se incarca arma.O descarca, apoi te goneste iar, intelegi? asta e adevaru. La anisori tai ai ar trebui sa stii asta, e clar pana si o blonda tongue (una reala nu vopsita ioi)

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca a primit ce avut nevoie de la tine, s-a saturat si acum incearca sa scape de tine.
Evident ca o face pe suparatul, ca sa nu-ti mai vorbeasca si poata rupe relatia cu tine, ca sa se faca liber pentru alta.
Eu sunt curioasa, cati ani ai?

| Bondarel99 a răspuns:

Ce relatie e asta in care el pleaca in strainatate (ca banuiesc ca acolo s-a dus) cand sunteti la inceput? De obicei relatiile la distanta nu merg.

| Lioana a răspuns:

Eu nu sunt curioasa cati ani ai tu dar ar fi bine de stiut cati ani are "baiatul". Si ai putea sa fii mai clara cand spui ca "a plecat". Unde a plecat?

| xerxes1 a răspuns:

Cauta-ti unul care nu pleaca de acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea să fie scărpinat între coarne

| MGEORGESCU a răspuns:

Buna! Nu vreau sa para ca te judec sau ceva de genul, insa daca tu esti cea din fotografie si esti nascuta in '79 e grav sa fii cu un baiat. La 39 de ani ar trebui sa fii cu un barbat in toata firea, sa fii si tu o femeie realizata si implinita, nu sa umbli aiurea cu niste copii si dupa sa te plangi ca te-a lasat la mama, fara suparare sa-mi fie da asta e de mai mare rusinea...Situatia asta denota ca n-ai un gram de maturitate in tine, ca te panichezi si te plangi ca o adolescenta de 16 ani ca nu mai vorbeste la fel ca inainte cu,, iubi", pe bune? Asta-i comportament de anii pe care ii ai? Sa fim seriosi, coboara un pic cu picioarele pe pamant si ia lucrurile asa cum sunt pentru varsta asta, intr-un fel sau altul toti am ramas pe undeva copii insa la faze de genu' asta sa lasam maturitatea sa-si spuna cuvantul.
In cazul fericit in care nu esti tu ea din fotografie si nici anul ala nu e anul in care te-ai nascut, iti spun sa nu te preocupi asa mult supararea lui atata vreme cat stii ca nu i-ai gresit cu nimic, in caz contrar vorbesti cu el si iti ceri scuze si aia e.

| Inutarh a răspuns:

Sa îl suni si sa clarificati tot. Cat timp aveti împreună? Cati ani ai? Mama ta știe? El câți ani are?
(p.s. Imi poti răspunde si tu la întrebarea mea, e tot despre relație. Mersi)

| QuelQui a răspuns:

Tu esti nascuta in 1979 si la varsta asta nu stii ce sa faci intr-o relatie?
Cati ani ani in realitate?

| ȘEMaria a răspuns:

Incearca sa vorbesti deschis cu el sa te comporti frumos. sa ii gasesti punctul slab. dupa care incearca sa afli de ce e asa. spune-i sa fie cat se poate de sincer cu tine pentru a putea rezolva aceasta problema... iar daca nu se schimba nimic dupa discutia cu el atunci incearca sa afli singura de ce e asa