| Randomkid a întrebat:

Sunt doar un băiat de 17 ani si am o mare problema. Aseara am avut șocul vietii mele si o sa incerc sa-l împărtășesc cu voi si sa va cer un sfat si poate o consolare. De cand eram mic l-am privit pe tatăl meu ca pe un erou. Mereu mi se parea cea mai onesta, cinstita persoana care exista si mereu imi spunea ca cea mai importantă calitate a unui om este onestitatea. Aseara am realizat ca de fapt nu este omul care pretindea ca este.
Ieri a venit pe la noi o prietena apropiată de a mamei mele si a ramas la noi toata ziua. Ei bine, aseara pe la ora 19, eu si mama am plecat prin oraș sa facem niste cumpărături, iar tata a ramas acasa cu femeia asta. In timp ce eram pe drum, am realizat ca mi-am uitat portofelul acasa, asa ca m-am întors sa-l iau. Cand am ajuns in living... am vazut ceva ce nu credeam ca o sa vad vreodată din partea tatei. Era cu tipa asta si... atunci cand ea nu era atenta, l-am vazut cand i-a mutat regina si 2 pioni. Si bineînțeles, el a câștigat jocul, pe nedrept.
Ce credeți? Ar trebui sa-i spun mamei ca tata e un trișor?

12 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Glume de santier...

| OldSoul a răspuns:

La 17 ani mai mergi cu mama ta la cumparaturi?

| Hammurabi a răspuns:

Da, ar trebui să-i spui.
Poate o să-ți răspundă "stai liniștit, nu e tatăl tău". laughing

| mentholinks a răspuns:

E cam fraier taicatu daca nu a frecat-o pe aia.

| Lioana a răspuns:

Băiete spune-i mamei, dacă asta e singura ta dilema. Nu ai de ce sa faci un secret din asta.
Îmi pare rău de dezamăgirea ta. Totusi cel cu care ar trebui sa vorbești este tatăl tău. Intreaba-l de ce și-a încălcat propriile învățături.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa faci o reclamatie la politie.

A, salut Natalia!

| Freya1 a răspuns (pentru Bratu_Andrew_2000):

Servus

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru Freya1):

Ce ala?

| Freya1 a răspuns (pentru Bratu_Andrew_2000):

Adica salut si tie...happy

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru Freya1):

Servus. Noua metoda de salut XD

| Freya1 a răspuns (pentru Bratu_Andrew_2000):

Da erau niste femei batrane pe care cand le salutai cu sarut mana ele salutau "servus draga"...

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru Freya1):

Zau? wow...