| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata si am 12 ani impliniti de o luna si de ceva timp nu imi place de nimeni si sunt foarte ingrijorata. Pur si simplu nu am gasit un baiat, fata, de care sa imi placa. Acum ceva luni mi-a placut de ceva baieti dar acum de nimeni.. Sunt extraterestu atunci, daca nu imi place de nimeni?

11 răspunsuri:
| Anonimaaaaa5781 a răspuns:

Nici chiar asalaughing) dacă nu îți place de nimeni înseamnă că nimeni nu ți-a captat atenția în mod deosebit, stai liniștită, și mie mi-a plăcut de mai mulți băieți, chiar de 2 deodată, dar apoi pentru unul mi-am pierdut interesul și cu celalalt acum sunt împreună. Nu ești extraterestru, pur și simplu nu este nimeni pe nivelul așteptărilor tale, sau ca în cazul meu, nu simti sa îți placa de un băiat dar ești atenta la detalii și îți place să vorbești cu unul. O sa găsesti un băiat, crede-mă. Te pup!

| Plato a răspuns:

Doamne apara si fereste.
Cristinuta, draguto, ia si tu o carticica de desenat/colorat si distreaza-te. La 12 ani esti pe clasa a 5-a, nu? Minunat, momentul perfect sa inveti gramatica.
Mai stiu una, ce-ar fi sa citesti ceva frumos? Iar mai apoi, peste macar 6 ani, revii aici, pui intrebarea asta si vedem. Hai, du-te la joaca.

Răspuns utilizator avertizat
| PeeWee96 a răspuns:

Ai abia 12 ani, eu zic sa te ți de școala momentan și restul vor veni pe parcurs.
Trebuie doar sa comunici cu cei din jurul tău și nu trebuie să gandesti ca nimeni nu te place, vor fi multe schimbari in viata ta in urmatori ani..este parerea mea tu doar gandeste-te.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu, draga, ESTI COPIL. Bucura-te de copilarie ca acusi se termina si nu mai vine.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Eu sunt baiat, ceva mai mare
MULTI INAINTE la cei 12 ani ai tai
nici mie nu imi place de nimeni
Kendal Jenner e prea inalta, prea Kardashian-a (echivalentul american al manelistilor), si presupun ca intr-un an, doi o sa se urateasca
Cara Delevingne e lesbiana... YUCK
Jennifer Lopez are 50+ de ani chiar daca se da 20+
Natalie Portman e casatorita (why, why, WHY?!?)
Antonia e casatorita... asa ca

MA LAS PAGUBAS! si ma duc sa ma fac calugar si sa imi pun cenusa in cap!

| Swetlly122 a răspuns:

Keep calm, drăguță.Ai 12 ani și te vaiti că nu ai găsit gagiu pe placul tau )))...Stai fata liniștită și trăiește-ti copilăria da i încolo pe băieți, că tot o sa ai timp de ei o viață întreagă

| Țoglă a răspuns:

Nici nu știi ce să simți la vârsta asta, doar ești ghidată după societate.

| Andreeush a răspuns:

Abia ai 12 ani, ar trebui să ai alte preocupări la vârsta asta.
O să ai timp să îți găsești pe cineva mai târziu.

| Iote a răspuns:

Mai copila, la varsta asta ar trebui sa-ti placa papusile, nu baietii.

| darrio2007 a răspuns:

Esti copil, nu extraterestru.