| ancaflorian a întrebat:

Sunt nasa de botez in Alba Iulia. Botezul e de 40 45 de persoane. Stiu despre trusou, costumas, platit preot etc, habar nu am insa cati bani trebuie sa pun. Ma ajutati, va rog? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

P.S. Mai degraba 1500 lei prin zona Ardealului.

| ancaflorian explică (pentru darrio2007):

Initial am vrut 2000. Prietenele mai cu experienta spuneau ca e prea mult. Deci m-am gandit si eu la 1500... Merci.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei cam 1000 de lei se mai pune ca nasa de botez.

| Țoglă a răspuns:

200€ varianta ieftină sau 1000lei.

| ibaal a răspuns:

Pui si tu cat poti. Depinde si pe cine botezi acum, de "pretentiile" finilorlaughing
Dai si tu cat vrei, cat ai, atat timp cat ai grija si de restul cheltuielilor, nu vad de ce ar comenta nemultumiti. Mai ales ca e un botez restrans! happy

| venividivici2017 a răspuns:

1000 de euro...semnat finulwinking

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru venividivici2017):

Direct in buzunarul popii