| Drahim a întrebat:

Buna TpU!
Acum cateva zile o prietena a adus o fata pe strada. O plac foarte mult si as vrea si ea sa ma placa, dar nu stiu cum sa o fac sa ma placa.
Puteti sa imi dati cateva sfaturi cum sa fac o fata sa ma placa? Dau fundita.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ðida a răspuns:

Salut. Cel mai bine e sa fii tu insati, nu ii poti face pe toti sa teplaca.
Dar daca asta vrei, incearca sa fii draguta cu ea...dar aici depinde si de comportamentul ei. Bafta!

| adrianz_3367 a răspuns:

Daca ai boashe te va placea, adica tupeu sa te bagi in vb cu ea

| oanna_8749 a răspuns:

Faci cunostinta cu ea si ii spui ca o placi.succes>:d

| Raul2011_1193 a răspuns:

Nu prea ma pricep dar in primul rind trebuie sa pari cit mai matur, gentil si sa afli cam ce ai place ei asa o sa ai sanse mai mari am patit si eu asta...dar depinde si de fata daca e sa zicem *diva* nu cred ca e usor deci sfaturile mele sunt:1.Sa pari matur
2.Sa afli cite ceva de ea
3.Sa zicem ca ai ceva in comun cu ea
4.Nici sa nu iti treaca prin cap sa faci gesturi care se refere la sex
Mult norochappy