| Iuliana_Andreea_1996 a întrebat:

Acus pe 30 iunie este ziua iubitului meu, nu stiu ce as putea sa ii iau ceva mau special mai frumos.
Suntem impreuna de 3 ani si i.am mai facut cadou cu poze,parfumuri, bani.
Dar nu prea am idei.
Voi baietii ce cadouri va plac, ce ati vrea sa primiti?
Vreau sa mai mentionez ca el are si masina. poate i.ar placea daca as luaa cevaa de genu, dar ma gandeam ca e mai frumos daca as cumpara ceva folositor pentru el!
Va rog sa imi dati niste idei!
Dar dupa cum v-am spus nu vreau de alea parfum sau poze..ca i-am mai facut de astea.

Răspuns Câştigător
| xBanKai a răspuns:

Cel mai frumos cadou cadou dar si putin cam scump intr-un fel ar fi :
Sa iti iei o lenjerie sexy, sa-l chemi si sa te vada asa ..nu-ti trebuie multe lumanari sau alte din astea. :/ in fine. dupa ce terminati ar fi frumos sa fi inchiriat deja o masa undeva pentru tine si pentru niste prieteni de-ai lui ( la o terasa, la un restaurant. club, orice ) poate si niste prietene de-ale tale. in fine. Important e sa vorbesti cu prietenii lui dinainte tongue poate te si ajuta laughing
Dupa ce terminati acolo puteti revenii la primul capitol big grin Sper ca te-am ajutat. Mie unul mi-ar umple inima de fericire daca prietena mea mi-ar face cadoul asta. pe scurt, acest lucru demonstreaza ca se gandeste si la mine nu numai la ea. si mai mult, nu are probleme sa iese cu mine si cu prietenii mei. Succes

7 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Un calculator ~3000ron
Telefon ~1000ron
Lant de aur/argint ~200-400ron

| DrGoogle a răspuns:

Pregateste-i ceva romantic, adica nu mai sunteti la inceput, poti sa te imbraci intr-o lenjerie sexy, sa aprinzi cateva lumanari, sa le asezi in forma de inimioara si sa il astepti la tine acasa. Iar chestie materiala ai putea sa ii cumperi un lantisor de argint cu initiala numelui sau un ceas daca ii plac. Sper ca te-am ajutat.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Cumparai cateva beri si dai pace macar de ziua lui, nul ma *** de cap laughing

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Cumparai cateva beri si dai pace macar de ziua lui, nul mai... de cap laughing

| icewolf a răspuns:

Iai un ceas sau un briceag, ceva mic dar cu valoare mare, nu conteaza cat de mare e lucrul sau cat de scump eci trebuie sa vina din inima

| 223kkk a răspuns:

Daca ii place fotbalul i-ai o minge.
Sau incearca ceva diferit un cadou care sa il suprinda ceva la care el nu se asteapta.