| Alexgogogoasa a întrebat:

Am 13 ani și am o colega de aceeași varsta cu mine de care imi place... Ea sta cu o bancă înainte mea si ne înțelegem cât de cât bine dar ea are un iubit de 16... uneori imi da câteva palme dar suntem prieteni destul de buni în ore spunem bancuri și ea mă salută de fiecare dată când mă vede, cum pot să mă apropii de ea mai mult?

Răspuns Câştigător
| Norbert335 a răspuns:

Pai... invit-o la un film / o plimbare... vezi daca si iei ii place sa fie in preajma ta si ai putea face un siretlic: spune-i prietenei ele cele mai bune sa o intrebe pe ea daca "iti place de (numele tau)" ca sa aflii daca te place doar ca un prieten sau mai mult de atat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că ai înţeles-o greşit. Ea e doar prietenoasă cu tine, dar tu ai înţeles altceva. Tu singur ai zis că are iubit.

| Lydia2806 a răspuns:

Ma, întreab o Daca iești pe undeva în parc, prin mall. și dacă o întrebi de 2-3 ori, o să ieșiți mereu.
Încearcă să fi alaturi de ea, fi un prieten bun care o ajuta și îi dă sfaturi. Când e tristă, încearcă să o faci sa rada happy Și tot felul de chestii din astea drăguțe