| Eveee92 a întrebat:

Am intrebat o prietena (nu apropiata) daca e insarcinata, caci a zis ceva care dadea de inteles ca este insarcinata si a zis ca nu... si acum ma simt foarte prost, ar trebui sa-i cer scuze sau ceva? Voi ce a-ti crede in locul ei?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

As crede ca-ti bagi nasul chiar unde nu-i treaba ta.
Normal ca nu i-a placut intrebarea si daca pe viitor nu-ti mai da atentie, vei stii de ce.

| Eveee92 explică (pentru Violleta2022):

Dupa ce am intrebat-o, am regretata si nu era vorba ca e balonata, ca e super slaba, cu o talie subtire, doar ca m-as fi bucurat sa fie insarcinat ca-i plac tare mult copii... as putea sa repar cumva aceasta situatie jenanta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eveee92):

Vorbeste cu ea sincer, spune-i ce te-a facut sa crezi asta si ca te-ai fi bucurat pentr ea stiind ca-i plac copii. Fa abstractie de ce zice Gretta, e mai negativista de felul ei.hee hee

| Necunoscutu92 a răspuns:

Eu m-aș simți puțin rușinat eu sunt băiat dar daca as fi fata sa vină cineva la mine și.sa zică că sunt însărcinată m-aș simți prost poate era balonata nu știu poate poate tea mințit cine tea zis că ia e însărcinată