| Preda_Andreea_Beatrice_1994 a întrebat:

Am nevoie de ajutoru vostru.

Peste 2 zile e ziua tatalui meu as vrea sa ii scriu un mesaj foarte lung in care sa ii multumesc pentru ca m-a crescut, sa-i arat cat de mult il iubesc, sa ma ierte pentru toate greselile mele, si sa ii scriu acolo cat mai multe chesti dar nu stiu cum. ajutati-ma va rog din suflet. El este comandant și momentan este plecat.

Stiu ca un mesaj scris de mine ar fi mult mai frumos si mult mai dragut dar nu am nici o idee de aia va rog mult sa ma ajutati.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mada1920 a răspuns:

Incepi prin ai scrie " cu ocazia acestei zile de nastere, vreau sa iti arat cat de important esti pentru mine. In primul rand vreau sa iti multumesc pentru toate momentele frumoase petrecute impreuna, pentru ca mi-ai fost alaturi la bine si la rau, pentru educatia pe care mi-ai dat-o etc. Totodata vreau sa iti spun ca imi pare foarte rau pentru momentele de suparare pe care ti le-am oferit, pentru greselile pe care le-am facut de-a lungul timpului ...si continui tu.

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Andreea, ia o foaie de bloc si deseneaza sau picteaza, depinde ce faci mai bine, niste cai. Dedesubt scrii ''Caii lui tata''. Poti sa o dai la inramat. Si i-o dai cadou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......g-in-care/

Ciudat, nu?

| Gerard9965 a răspuns:

La multi ani, Tati!

Vreau sa-ti multumesc pentru toata increderea acordata, sa-ti spun ca vei fi mereu taticul meu, oricat as fi de mare, sa-ti spun ca nu prea imi gasesc cuvintele in a-mi arata recunostinta pentru faptul ca insemn (alaturi de mama si fratior) totul pentru tine si sper, si voi reusi, sa nu te dezamagesc niciodata si, in viitor, sa te rasplatesc pentru tot ce faci acum, ce ai facut si ce vei face pentru ca noi sa avem o viata normala si decenta. Iti doresc sa fii sanatos, fericit, bucuros, frumos, iubit, sa iubesti (evident, pe noi, he), sa ma ierti daca te-am suparat vreodata, sa traiesti peste 100 de ani, sa te lesi de fumat (daca fumeaza), sa dea Domnul sa castigi cat mai multi bani pentru ca sa te intorci acasa definitiv si sa fim cu totii o familie fericita! ( dama munceste departe de casa )

Ar fi multe ganduri ce as mai vrea sa ti le urez, dar ma rezum la atat (uneori, cuvintele sunt de prisos), si vreau sa-ti mai spun ca indiferent ce ai face vei fi mereu taticul meu! Te iubesc mult de tot! :* :* :* love struck love struck love struck