| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Am nevoie de cineva care le are cu semniticatiile viselor

Deci eu am o iubita dar mai plac o fata pe ascuns foarte mult, dar ea nu stie.
Aseara pe la ora 3 sa zic am visat ca ea m-a sunat si Atentie: Mai se auzeau niste voci la telefon si radeau, iar ia m-a intrebat ( In ce mod ma iubesti si ce iti place la mine de ma iubesti) apoi a ras si apelu s-a inchis. Sunt foarte curios ce semnifică astalaughing

Daca stiti aveti vreo idee lasa-ti com. Multumesc si o zi frumoasa pentru toti ce vedeti asta!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica sa-ti cam vezi de iubita ta, pe care o ai. Si mie imi plac multe femei de pe strada dar nu adorm cu gandul la ele. Mai ales ca are cine sa-mi incalzeasca patul.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu semnifica nimic si nu are nici o semnificatie, fiind doar un vis de noapte, care s-a datorat faptului ca te gandesti la fata aceea.

| NunuNini a răspuns:

Inseamna ca subconstientul tau iti spune ca nu e bine ce faci!

| SmoKeM a răspuns:

Mann e mortala deci fii atent:

tu ai o iubita dar mai placi o fata pe ascuns foarte mult, dar iubita ta nu stie si aseara pe la ora 3 sa zici ai visat ca ea te-a sunat si te-a intrebat ( in ce mod o iubesti si ce iti place la ea de o iubesti ) apoi a ras si apelu s-a inchis.