| Taker a întrebat:

Am o intrebare adresata fetelor happy Cum v-ar putea cuceri un baiat necunoscut de prima data? Ce v-ar place sa auziti/ ce nu?

Răspuns Câştigător
| BubububulinaTa a răspuns:

In primul rand sa vorbeasca frumos, si corect gramatical! Sa nu fie prea insisten cu intrebarile despre viata sentimentala a mea sau lucruri de genul. Mi-ar place foarte mult sa imi vorbeasca despre el dar nu in exces. Un lucru foarte important : nu o aborda de la prima sau a 2-a conversatie! Ia-o treptat, usor si frumos! :* Succes! happy

3 răspunsuri:
| WildDream a răspuns:

Simplu, nu ma poate cuceri de prima datawinking
Trebuie sa devina din necunoscut cunoscut ca sa aiba sanse mai mari.

| duuh a răspuns:

"Cum v-ar putea cuceri un baiat necunoscut de prima data?"
Nu poate.

| Isabella95 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa existe o atractie fizica intre noi doi, si bineinteles ma intereseaza cum gandeste. Ma cucereste prin sinceritate!