| Swetlly122 a întrebat:

Am o întrebare. Este posibil ca sa de dea mai ușor la bac, mai ales la matematica? Noi trebuie sa purtăm masca și mă gândesc că poate unii copii care suferă de probleme respiratorii nu se pot concentra prea bine. Mai ales că unii nu au mai învățat nimic, nu au mai ajuns la pregătire. Și cu masca, daca ar fi subiectele grele asta ar însemna mai putina concentrație din cauza măștii. Și cred că nu le convine astora sa aibă rata de cei mai mulți picați la bac

1 răspuns:
| oz_1736 a răspuns:

Cei cu probleme de sanatate isi vor lua tratamentul si vor da bacul la fel ca ceilalti. Fiindca dupa angajare vor salar egal cu ceilalti muncitori