| Aghireirs a întrebat:

am o intrebare...Vi se pare bine sa ma întâlnesc cu iubitul meu de 5 ori pe săptămâna și sa stam cam 1 ora sau 1 ora jumate? Este ok?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In loc sa te intalnesti cu el de 5 ori pe saptamana cate 1 ora, mai bine te intalnesti 1 singura data pe saptamana si petreceti impreuna 5 ore.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Păi ai spus că mama nu vă lasă. Acum s-a întors? Dacă vă întâlniți așa des, plus drumul dus-întors, mai ai și timp de altceva? Dar nu e prea obositor, așa de des, mai ales pentru el?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu e o regula, sa stii. Dar la cum ai intrebat... e ca si cand sunteti iubiti doar asa... sa fiti. Adica serios? Daca iubesti pe cineva, voi stabiliti regulile astea si va ganditi cand si cum sa faceti. Nici nu cred ca putem sa dam un raspuns :/

| GabiDumitrescu a răspuns:

Vrei sa ne dam cu parerea si privitor la ce veti face? big grin

| Denisa0954 a răspuns:

Voi stiti dacă e ok. Pentru unii este, pentru alții nu. Dacă voi va simțiți ok asa.e ok laughing

Răspuns utilizator avertizat
| JulesDC a răspuns:

Fiecare cuplu isi face programul dupa bunul plac. Daca voi va simtiti bine, continuati asa, daca nu, trebuie sa discutati problema aceasta intre voi

| AndraLavi a răspuns:

Indiferent de timp, pretuieste fiecare clipa alaturi de persoana draga pentru ca e minunat. Acum depinde si de disponibilitatea voastra, daca tie ti se pare insuficient, ori faci cumva sa petreceti mai mult, ori astepti pana cand lucrurile se pun in ordine. Cand esti intr-o relatie si esti fericita langa cel de langa tine simti ca 1 ora a trecut ca 1 secunda.