| Sadicăă a întrebat:

Buna TPU am o mare problema.De curand m-am casatorit cu un barbat a fost totul ok si bine pana cand a aparut altul mai bogat si mai frumos.Sunt casatorita cu celalalt si eu ma intalnesc cu cel bogat si frumos si intretin relatii sexuale.Il vreau pe cel bogat si nu pentru ca e bogat ci pentru ca deja tin la el foarte mult si chiar nu stiu ce sa fac pe el il vreau.Totodata nu as vrea sa dau divort nici de celalalt dar. ce sa fac sa il tin pe cel frumos si bogat de amant? Eu as vrea sa ma casatoresc cu elsad dar mie sa nu zica lumea ca's curva..ca acum 1 zi m-am casatorit si acum ma casatoresc cu altcineva.Am inteles de la un prieten ca cel bogat si frumos e casatorit si el s-au are iubita fapt ce nu mi-a zis.Dar eu nu i-am vazut impreuna stiam ca pers respectiva e cu altcineva impreuna.Ce sa fac, funda!?

42 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nickname-ul ți se potrivește...
Aș mai adăuga câteva adjective, dar lasă...

P.S. Cât se mai câștigă din trolling în ziua de azi?...

| aryana1991 a răspuns:

U casatorita? la ani astia
intr-o intrebare anterioara spuneai ca acum treci in clasa a 8a. sfatul meu e sa lasi telenovelele si sa pui mana pe carte

| mona a răspuns:

Cel bogat te foloseste si o sa ti dai seama de asta mai tarziu, parerea mea e ca mai bine ramai langa sotul tau, pentru de aceia te ai maritat cu el

| rolfenstein a răspuns:

Wow te.ai casatorit pe clasa a 7a.casa de caramizi va doresc.

| SindyR a răspuns:

Situatia in care te-ai bagat e una extrem de intima. Eu zic sa nu te grabesti. Zic sa nu dai divort, dar nici sa nu te mai intalnesti cu cel bogat. Stai o perioada si afla care ti se pare cel mai bun pentru tine, pentru ca stii si tu degeaba ai bani daca nu esti fericita. Acesta e sfatul meu. Iti urez multa bafta si iti doresc sa iei cea mai buna alegere pentru inima ta si nu pentru bani si frumusete. Stii si tu frumusetea si bani sunt trecatoare. Bafta!

| Cătălina a răspuns:

Chiar ti se pare distractiv sa pui intrebari de genu' pe aici si sa te astepti sa te ia lumea-n serios?!

| Wøodenpints a răspuns:

Şi să-mi mai spună mie cineva că femeile nu-s curve laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

,,Femeile''?!
Pardon.
,,UNELE femei.''

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Orice femeie poate face asta.

| NOname a răspuns (pentru Wøodenpints):

Te înșeli, dragul meu.
Și una e să poți, iar alta e să faci.

| Wøodenpints a răspuns (pentru NOname):

Ştiu asta. Eu n-am probleme,că ştiu să mă feresc.
Dar voiam să spun că orice femeie acă vrea, poate face asta. Da, sunt şi care nu o fac, sunt destule, dar oricine o poate face.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Lol.
Bărbații sunt niște porci infideli.
Care e argumentul demonstrativ?
Dacă vor, pot să fie.
Buuun. Makes sense, right?

Ce aberație... ăsta e,, marele'' tău argument in susținerea afirmației conform căreia,, femeile sunt curve''? Că dacă vor, pot fi?
Pf...

,, Da, sunt şi care nu o fac, sunt destule, dar oricine o poate face.''
Dacă ai fi recunoscut că ai debitat o inepție, te-a fi scutit de penibilul ridiculității.
Too bad...

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

D'accord.
Singurul lucru la care aș renunța și căruia nu ii subscriu din răspunsul tău e,, dragul meu''.

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine spus!
Pe principiul acesta, toți suntem hoți, tâlhari și criminali. Doar pentru că putem să fim...

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Exact...infractoareo.
Dacă ai ști câte crime AI PUTEA comite...

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Mmmm, dar să știi că-mi place cum sună...
Ceva cu adevărat exotic pentru mine, ha ha.
Ești criminală azi...

| Sadicăă explică (pentru NOname):

Nu e casatorit..asa am crezut ca are o prietena sau e insurat dar am descoperit ca nu e.happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Mă și simt...periculoasă.
Feri, ferea, că vine Moi.

Lol.

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar tu ai înţeles mai mult de-o grămadă. Uite, mai pe înţelesul tău...niciuna nu-i sfântă.

| NOname a răspuns (pentru Wøodenpints):

"...niciuna nu-i sfântă"

...și de aici ar trebui să rezulte că toate sunt curve (cum ai lăsat să se înțeleagă prima dată)?

Sau era doar o glumă misogină?

| Wøodenpints a răspuns (pentru NOname):

Glumă da. Misogină nu laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

laughing
Bine, măi, bine. Cum spui tu.
...nu mă mai pun cu logica ta.

Răspuns utilizator avertizat
| AliGab a răspuns:

Sa lasi amantul si sa iti vezi de familie? De ce, Doamne iarta-ma, te-ai mai casatorit daca nu erai sigura de ce simti? Nu-ti face probleme, ca daca nu incetezi sa te vezi cu amantul, mai tarziu sau mai devreme, va afla sotul tau si oricum te va parasi el. Auzi tu..."mai bogat si mai frumos", dar nu te uiti la suflet fata? Ala cu bani crezi ca te iubeste daca te tine pentru sex desi stie ca esti casatorita? sau daca si el este casatorit? Ce-ti mai pasa de gura lumii daca oricum tu faci ceea ce faci? Oricum gura lumii nici pamantul n-o astupa.

| aumih16 a răspuns:

Adica tu te casatoresti si apoi vezi altul ca arata mai bine si ca e bogat! dar tu crezi ca bogatia e mai importanta eu zic spun ca mai degraba e iubirea decat bogatia! treaba ta dar vei regreta mai tarziu si iti faci singura rau! dar treaba ta problema ta daca ai familie la ce umbli cu altul chiar nu inteleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu e să îţi închizi contul de Facebook sau să setezi starea civilă "singură" :)).

[Nu, pe bune! ]

http://www.tpu.ro/......-a-7-a-am/

| AliGab a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am luat intrebarea in serios big grin... oricum cred ca o sa las raspunsul acolo pentru altcineva care are nevoie de el si-l va gasi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ajungi pe drumuri ca o curva ordinara, fiindca Dumnezeu nu doarme, si totul se plateste.si apoi chiar daca lumea no sa spuna ca esti o curva, stie EL, care te f.e, si stii si tu care esti slaba.numa cel ce merita sa stie nu stie si asta nu e bine.samanta raului deja e samanata, si nu va face mere dulci draguta.nu are cum asa cum din cucos nu faci gaina.pricepusi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-mi că glumești.
Te...implor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... abia acum m-am prins ca faci trolling. Tot nu ti-a mers. Nu meriti sa ti se raspunda la intrebari, iar unii te iau de buna.

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Mai lasa glumele..ai 13 ani si ai zis ca esti virgina in lata intrebare

| YouNoob a răspuns:

Lol, unii noaptea se uita la telenovele pe acasa si ziua posteaza pe TPU

| pikaღ a răspuns:

Joaca-te u cu amandoi si stii cum e vorba aia"alergi dupa doi iepuri si nu prinzi nici unul"daca sotul tau se comporta frumos cu tine atuci ramai cu el daca nu fugi cu celalalt.eu zic sa te maturizezi si sa nu umbli cu unul si altul.bafta

| Roberta74 a răspuns:

Aparentele insala, nu te lua dupa barbatii bogati si frumosi.Chestia asta cu bogatia si frumusetea sunt lucruri inselatoare, si nu e bine sa intretii relati sexuale cu un barbat cu care nu esti casatorita, este si pacatul curviei.Ar fii bine sa ai un barbat bogat si frumos, de asta nu zic, dar trebuia sa te gandesti de 100 de ori inainte sa faci un lucru ca acesta, avand in vedere ca esti casatorita.Pe deasupra un barbat asa de bogat si frumos, crezi ca nu si-a gasit sotie? Trebuie sa fii mai realista! Cel bogat este un rau, doar isi bate joc de tine, poate mai are si alte amante de care nici sotia lui nu stie.Dar eu zic sa ramai cu primul sot deoare ce el s-a casatorit cu tine pentru ca te iubeste, nu trebuie sa fii bogat ca sa fii iubit.

| SweetCristina a răspuns:

Poi daca il iubesti cu adevarat pe celalalt divorteaza de de sotul tau(sa nu te intereseze de ce spune lumea) daca inima ta il cere pe celalalt sa traiesti viata cu el da ai grija cu cel care vrei sa iti traiesti viata sa te iubeasca si el iar celalalt babat(sotul tau) sa inteleaga ii explici totul cum s-a intamplat si spune-i si amantului tau sa divorteze de sotia lui. Apoi sa fiti doar iubiti cam vo cateva luni sa nu fie aproape de cand ai divortat de sotul tau! Succes! Funda?happy

| AliGab a răspuns (pentru SweetCristina):

Copila draga... nici nu stii ce inseamna o casatorie. Inainte sa dai asemenea sfaturi gandeste-te daca parintilor tau li s-ar intampla una ca asta, ti-ar conveni sa se desparta? Oare nu ai suferi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetCristina):

Cu mentalitatea asta...Inainte, Marș, umanitate.

Meriți fundă.
Pentru cel mai inept răspuns.

| SweetCristina a răspuns:

Poi daca il iubesti cu adevarat pe celalalt divorteaza de de sotul tau (sa nu te intereseze de ce spune lumea) daca inima ta il cere pe celalalt sa traiesti viata cu el da ai grija cu cel care doresti sa iti traiesti viata sa te iubeasca si el iar celalalt babat sa inteleaga ii explici totul cum s-a intamplat si spune-i si amantului tau sa divorteze de sotia lui. Apoi sa fiti doar iubiti cam vo cateva luni sa nu fie aproape de cand ai divortat de sotul tau! Succes! Funda?happy

| Sadicăă explică:

Mda..fratele sotului m-a prins cand m-a sarutam cu cel bogat si frumos. Oricum in seara asta divortez si ma casatoresc cu celalalt.Numai bine va doresc!

| NOname a răspuns (pentru Sadicăă):

Păi, fata dragă, cel "bogat și frumos" nu era căsătorit?
Măcar ține-te de un scenariu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sadicăă):

Aduceți o pungă.

| DeeaTrueLove a răspuns (pentru anonim_4396):

Aduc eu!laughing))))