| emilia9382828 a întrebat:

Buna TPU, am o poveste interesanta!
Merg la dentist si desi la început mi se pare un bărbat enervant si iritabil... a început să faca diverse lucruri care m-au pus pe gânduri si vreau părerea voastră!
Imi zâmbește într-un mod foarte frumos, de fiecare data cand ma vede, m-a întrebat daca vreau sa fac o poza cu el să o puna pe Facebook, mi-a pus mâna in par înainte să plec si ultima data cand am fost m-a luat in brate. Mi-a pus capul in pieptul lui si și-a pus capul peste capul meu. I-am simțit parfumul tot drumul spre casa pe masca!
Ce părere aveți? In ce mod interpretați acțiunile lui?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un medic este și el om, cu emoții și sentimente. Poate avea ca paciente tipe trăznet ca la Playboy, 10 pe zi.
Se poate îndrăgosti ( nevoia de sex) de 10 ori pe zi.
Poate strica viața la 10 de paciente pe zi.
Asta dacă este ne serios.
Un medic serios nu amestecă relația profesională cu relația intimă, personală, familială, oricât de mari i-ar fi poftele.

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că așa ceva nu face un medic serios.

| emilia9382828 explică (pentru sadrian46):

Din nefericire mai trebuie să merg la el minim 4 ani.
nu știu cum voi reuși personal, să nu amestec diverse gânduri, dar probabil dupa ceva timp nu va mai fi nimic special

| sadrian46 a răspuns (pentru emilia9382828):

Din fericire, poți în orice moment să schimbi dentistul.

| emilia9382828 explică (pentru sadrian46):

Update, ultima data m-a luat în brate si mi-a spus"Stii ca te iubesc si iti vreau binele! "nu cred ca asa ar trebui sa fie, totuși este un dentist prea de treaba

| sadrian46 a răspuns (pentru emilia9382828):

Stii ca te iubesc si iti vreau binele!
Serioos? De unde știi? Cum îți vrea binele?

| emilia9382828 explică (pentru sadrian46):

Da. cam așa este

| emilia9382828 explică (pentru sadrian46):

Update după câteva luni. Nu prea a mai fost nimic wow în ultimele doua dați cand am fost si a văzut de treaba lui, acum cand am fost ultima oara, stătea jos si imi facea următoara programare, eu ii picioare in fata lui, m-a intrebat de ce nu zambesc niciodată apoi m-a luat de talie si m-a apropiat de el ca o îmbrățișare, a exclamat ca sunt o scumpa in timpul ala, el era cu capul pe burta mea si eu cu mainile pe spatele lui. Încă nu stiu daca e doar politicos sau e ceva mai mult

| sadrian46 a răspuns (pentru emilia9382828):

Nu e doar politețe, este un gest intim. D-ta decizi dacă treci de la viața normală, la una de aventură cu consecințe.

| sadrian46 a răspuns (pentru sadrian46):

Un medic este și el om, cu emoții și sentimente. Poate avea ca paciente tipe trăznet ca la Playboy, 10 pe zi.
Se poate îndrăgosti ( nevoia de sex) de 10 ori pe zi.
Poate strica viața la 10 de paciente pe zi.
Asta dacă este ne serios.
Un medic serios nu amestecă relația profesională cu relația intimă, personală, familială, oricât de mari i-ar fi poftele.

| Den1sa a răspuns:

Cind am inceput sa iti citesc intrebarea as afi spus cu siguranta ca vrea doar sa fie politicos tu fiind clienta lui, dar pentru ca vrea sa puna o poza cu tine pe Facebook, te imbratiseaza si iti atinge parul probabil ca te place sau cel putin te simpatizeaza, daca as fi in locul tau mias incerca norocul binenteles daca nu exista altcineva in viata lui. : )

| CassiusAlexander a răspuns:

În ziua de azi dacă un doctor se comportă decent se consideră că face avansuri laughing
Și eu am fost la oftalmolog și mi-a făcut doctorița cu ochiul, cred că mă place!

| anonim_4396 a răspuns (pentru CassiusAlexander):

Asa te porti si tu cu tanti de la magazin? O iei in brate? Pui poze cu ea pe Facebook? Asta inseamna decent?