| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU!
Am o problema am un vecin cam obsedat de mine, la modul face gesturi usor obscene sa imi atraga atentia.
Are o parere destul de proasta legata de fetele cunoscute pe internet per total.
Aveti vreo idee cum sa ii dau de inteles sa ma lase in pace? Ma tot bate la cap sa ies cu el insa nu sunt interesata, omul are asteptari prea mari.

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Mai mult sau mai puțin dă-i de înțeles că ai iubit, te poți folosi de un prieten să-l pună la punct, și nu-i nevoie să îl bata pur și simplul să zică că sunteți împreună
Din păcate nu poți merge la poliție că ăstea nu prea se complică daca nu te agresează fizic

| liliana77any a răspuns (pentru SilentRain):

Nu se pune in discutie politia, este ceva minor.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Filmeaza-l si arata-le parintilor.

| Legion7X a răspuns:

Numai ști nici tu românește laughing

| yooshi a răspuns (pentru Legion7X):

R-romaneste? whats that?

| Legion7X a răspuns:

Da, ignoră-l, continuu. Dacă te hărțuiește, le spui parintilor.

| liliana77any a răspuns (pentru Legion7X):

Sunt trecuta de 20 de ani... n-am cui sa ma plang de asta am scris aici.

| Legion7X a răspuns (pentru liliana77any):

Mulți înainte. Și eu am 28. Păi cum am spus. Ar trebui să-l ignori continuu. Bănuiesc, că no fi atăt de prost sa continue, dacă tu pur și simplu nu-l bagi în seamă. Dacă ai avut anumite conversații cu el, probabil de aceea insistă.

| Vântulalb a răspuns:

Spune-i ca nu-ti plac obscenitatile si implicit nici de el pentru ca face asta. Si ameninta-l ca daca se mai tine de tine ii vei reclama Politiei.
Chestia cu "Are o parere destul de proasta legata de fetele cunoscute pe internet" e o minciuna din partea lui din moment ce se poarta astfel cu tine. El cauta aventura, nu o relatie serioasa (apropo de asteptari prea mari). Ii esti la indemana, nu undeva departe pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E obsedat de tine, posibil sa fie psihopat, stai departe de el, ignora-l on & on pana își potolește pornirile animalice instinctive.
Nu bărbatul e de vina când se întâmplă sex things, ci femeia ca ridica prea ușor coada.