| oanamari333 a întrebat:

Am o problema ce ma framanta in fiecare zi! M-am indrogostit de un tip care spune ca iubeste alta persoana... dar mi-a recunoscut mai de mult ca ma iubeste. dar si atunci spunea ca o iubeste pe alta fata dar se vedea pe el cum se pierdea in ochii mei! Acum tot asa e astazi s-a uitat la mine si. nu i-a venit sa se opreasca. Dar tot sustine ca place pe altcineva si eu sunt de acord cu el cand zice si nu recunosc iubirea! Nu am de gand sa spun daca spune nu? Si fata e o prietena! Ma place stiu ca-i observ iubirea chiar si ea vede! Cum il fac sa faca el primul pas dar, sa se stie ca eu nu fac pasi! Adica sa zica lumea ca ma place..si cand voi fii foarte sigura ca ma merita ma las. Dar nu cred ca e posibil sa-mi rasp. la problema mea! Macar incercati! Daufunda la cine merita si cred ca pot incerca!

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

De ce nu faci tu primul pas? poate e timid si de asta nu o face el. Dar nu inteleg ceva. a zis ca te iubeste si pe tine si pe prietena lui?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nevoie de premi si nu stiu daca iti pasa dar daca o persoana te iubeste asa de mult ne se mai indragosteste de alta

| alexTT a răspuns:

Esti dereglata mintal! Tu vrei ca el sa faca primul pas avand in vedere ca o place pe alta si pe urma sa stea dupa tine sa te hotarasti daca vrei sa fii cu el sau nulaughing Esti tare! Mai ai si alte dorinte din astea?

| ClaraB a răspuns:

Parerea mea este ca te place dar nu te considera 'de pastrat'. Ti-a explicat clar situatia in eventualitatea unei aventuri.
Incearca si vezi cum iese.

| 傻瓜的毫不相干 a răspuns (pentru ClaraB):

Mai bine incearca sa vezi cum intra, nu cum iese!

| 傻瓜的毫不相干 a răspuns:

Spune-i si tu ca te iubesti pe tine, poate rezolvi problema! cand s-a uitat azi la tine sigur nu s-a lovit cu capul de vreun stalp? daca se lovea insemna ca te iubeste, daca nu s-a lovit...esti urata!

| Vartolomei_Claudiu_1982 a răspuns:

Pai trebuie sa recunosc ca cred ca ai niste ochi fumosi daca se pierde in ochii tailaughing..pai incearca sa il iei deoparte si sa vb cu el daca ar exista vreo sansa sa fitio impreuna si daca el ar avea o atractie spre tine ..si incearca sal ademenesti cu ceva. date la el cumva si fai ochi dulci..si cand o sa-l vezi cu acea pers cu care ziceai u atunci poti sa il crezi. FUNDa?