| Kitty1099 a întrebat:

Am si eu o intrebare..Imi place de un baiat din clasa dar nu stiu daca el ma place.Eu nu sunt chiar populara in clasa, ba chiar invers.Dar cand vorbim imi zambeste si ma tachineaza nitel, cand ne intalnim pe hol, la fel...Credeti ca e posibil sa ma placa sau e doar politicos?

Răspuns Câştigător
| paulacarry a răspuns:

Te place sau nu ar trebui sa vorbesti cu el chiar daca e doar,, politicos,, ceea ce nu cred, deci gaseste ceva in comun si vorbiti, a da si spune-i glume, baietii adora fetele glumete. Bafta!

2 răspunsuri:
| bunelutu a răspuns:

100% te place as le place baietilor sa faca fletelor sa le tachineze.si apoi sa le vrajeasca. Popularitatea in clasa este o prostie aias cei mai cocalari.
invata sa iti obtii respectul altora.

| Kitty1099 explică:

Mai astept raspunsuri ma ajutati?; 3 Am uitat sa zic: Dau funda!