| andratudose5000345 a întrebat:

Am si eu o problema. Eu de obicei am stat cu copiii mai obraznici si prosti la carte din clasa mea si acum am observat ca ma trag si pe mine in jos la note. Acum vreau sa stau in grupul celor,,destepti,,. Adica eu i-am mai suparat pe cei destepti,cu boacane si injuraturi si nu stiu cum sa le castig increderea, sa ma integrez in grupul lor. Va rog ajutati-ma!
Funda

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Linisteste-te si nu te mai apropia de cei prosti. Dupa cum scrii esti o fata inteligenta. Incet, incet cei cuminti o sa se apropie de tine. Incearca sa fii mai amabila cu ei.

| Lovemydoggy a răspuns:

In primul rand indeprteaza-te de persoanele care te trag in jos, iar apoi incearca sa incearca sa inveti mai bine si incet incet eu zic ca acel grup de copii destepti vor observa schimbarea ta in bine si te vor vrea in grupul lor.