| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.Am si eu o problema.pe 19 aprilie e ziua sotului meu.Ce idei frumoase imi dati? Cam cati bani as putea sa pun deoparte pe zi pentru a strange o suma frumusica ca sa i iau ceva.As vrea sa i organizez ziua la 2 prieteni de familie sot si sotie.Cam cati bani mi-ar trebui pentru tot? Mancare,tort, suc etc. Ajutati-ma cu niste idei bune si ieftine.Multumesc

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Http://www.russianshop.ro/expedition-north-pole-1-972.html cel mai bine cumperi ceasul asta care va rezista toata viata lui si posibil il va purta mostenitorul dansului cu o sampanie, prietenii ii lasi pe anul viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci tu ne intrebi pe noi cam cat ai putea sa economisesti zilnic, noi nestiind care sunt capacitatile tale financiare. Si mai vrei sa-ti si raspundem, nu?
Lol. E clar.
Dar, sa privim pozitiv. Esti femeie.

| Oyasumi a răspuns:

Pai daca ii faci o surpriza inseamna ca nu ati trecut de 35 de ani.
Parerea mea este ca Sa cumperi blatul din oras si sa faci tu un tort frumos, cu fructe.Ca fel principal as zice un piure, cartofi prajiti( nu ceva foarte sofisticat) cu friptura, mici, un cotlet, un gratar.Suc cel mai bine ar fi:2 de pepsi, 2 de capy si 2 de Fanta(portocale si medness).Ca bautura sa fie :nelipsita sa fie sampania, bere(Silva, golden brau sau pentru o ocazie speciala corona), un Angeli pentru tine si sotia acestuia, daca ii place bautura poate fi si o sticla de finlandia pe masa.Totul depinde de cum e sotul tau.
Un cadou frumos ar fi o camasa ( alba daca ii plac daca nu cumpara una din asta de vara(una colorata frumos depinde) sau un ceas nou.
Despre bani nu poti spune cat sa strangi, deoarece cu o zi inainte poti vedea altceva mult mai frumos dar mai scump.
Cat mai mult, cu atat mai bine!

| Addush a răspuns:

Eu spun sa gatesti tu. Va fi mult mai impresionat daca vede ca tu ai facut tortul.

| Apetrei_Mihaela_2000 a răspuns:

Totul depinde si de caracteristici, dar am eu o idee despre ceva care nu costa foarte mult, maxim 10 lei. Chiar curand mi-am luat o cutie de ciocolata si mi-am amintit de ceva foarte creativ: Daca poti sa iei Ipsos (Ghips care se gaseste destul de des in magazine de constructii) poti face urmatoarele: Pui intr-un pahar (De plastic) jumatate apa si jumatate ghips, amesteci si vei pune in forme (Cum ar fi de inima, floare, etc.), dupa acea astepti sa se intareasca si pictezi, daca ai o pensula foarte subtire poti picta chiar si un mesaj ca,, I love you'' sau,, Te iubesc'', sper ca ti-a fost de ajutor, e doar o idee. happy Daca mai vrei sfaturi ma poti contacta la adresa de e-mail mika3451@yahoo.com. happy