| BekeAlexandra a întrebat:

Bună, TPU!
Aș dori să cumpăr un cadou de cuplu pentru mine și iubitul meu.
Am încercat să caut ceva mai special, dar toate site-urile au aceleași hanorace sau tricouri cu "king and queen" și "the boss and the real boss", care mie nu mi-au plăcut niciodată și mi se par ciudate.
Urăsc bluzele, tricourile, brățările, etc. cu texte de genul.
Mă puteți ajuta cu niște like-uri? Vă rog!

14 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Imprimati-va ceva original sau cumparati-va un accesoriu care este complet atunci cand este unit, dar despartit si apartinand practic aceluiasi obiect cand se afla la mana, gatul tau sau al lui.

| OldSoul a răspuns:

Sa te ajutam cu like-uri?

Mai degraba ai lua o sesiune foto, sa aveti ce pune pe Facebook.

| BekeAlexandra explică (pentru OldSoul):

Am vrut să scriu "link-uri".
Am autocorector la tastatură. Scuze!

| OldSoul a răspuns (pentru BekeAlexandra):

Aaa, ma gandeam ca vrei sa-i faci cadou cateva like-uri de ziua sa.
laughing

| sofisis a răspuns:

Mai bine il surprinzi cu o vacanta misto si gata. Creati amintiri.

| ywar a răspuns:

Un cuplu care vrea sa faca sex in paralel cu voi la o piscina sau pe o plaja goala si s-a rezolvat cazu'.

| Sonia822 a răspuns:

O statueta el si ea, sau ea si copilul, sau el si copilul. Sunt unele frumoase la meli melo, aurii cu bleu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa cumperi bratarici gravate cu banuti din argint gen soare si luna, yin si yang sau chestiute de genul. Cauta pe net bratari gravate cuplu argint si gasesti mai multe site-uri.

| adryang78 a răspuns:

Cred că ați aprecia amândoi la justa valoare o lenjerie sexy. happy

| Raizing a răspuns:

Hey'llow!

Acel special, este treaba masculului sa ofere, feminina doar sa se bucurehee hee, de acel cevalove struck

| Blueberry8 a răspuns:

Este de incredere persoana respectiva.Se afla in grupul meu de mirese.Deci fara griji ca primesti teapa happy

| PitR a răspuns:

O sticla de sampanie care iti place tie si niste pahare genul asta. Vezi tu daca sa fie cu verighete sau nu...:) Dar musai un set de 2 pahare, nu mai multe, nu mai putine. Si apoi petreceti timp de calitate in doi.
https://www.classgifts.ro/pahare-argint